Tématické akce

Plyšáková párty

Milujete plyšové hračky? Je tu zajímavá nabídka, kdy přijedeme a dovezeme stovky plyšáků, které se rozhazují mezi lidi, možnost také zavěsit na rampy či jiné zařízení nad lidmi a pomocí provázků, sítí postupně shazovat mezi ně. Různé velikosti plyšáků smíchané. Akci i počet plyšáků přizpůsobíme dle přání zákazníka.

Flashball párty

Další zábavná párty plná blikacích ježíků, strobo míčků, lightstick balls, punch balls, gum balls, které rozházíme mezi všechny přítomné pařmeny. Diky gumovým ouškům si s nimi mohou návštěvníci bimbat, točit, přičemž nárazem o ruku či jakoukoliv tvrdou plochu se balónek­ ježík barevně rozbliká. K dispozici jsou také balónky vydávající zvukové efekty. Počet kusů Flash balls přizpůsobíme dle přání zákazníka.

Lightstick párty

Svítící náramky jsou nejoblíbenější svítící tyčinky v České republice! Tyto tyčinky můžete pospojovat pomocí přiložených spojek buď do náramků, náhrdelníků nebo dlouhých prutů. Svítivost cca 8 hodin. Možnost rozhazovat mezi lidi, rozdávat u vstupu,na baru apod. Počet lightsticků přizpůsobíme dle přání zákazníka. Barvy: MIX 6 barev zelené, žluté, červené, modré, růžové a oranžové nebo barvy jednotlivě.

Balónková helium párty

Párty při které klub vyzdobíme spoustou balónků, které vytvoří prima atmosféru a image podniku. K nafukování používáme speciální kompresory, tudíž je balónková výzdoba ihned hotová. Počet balónků dle přání zákazníka. Chcete si zamumlat šmoulím hláskem? Nabízíme Vám helium, které osobně dovezeme v láhvích, které zaručují velkou bezpečnost a osobně s heliem nakládáme.

Sněhová párty

Máte rádi sníh a venku je ho nedostatek? Máme tu nabídku párty, na které se dočkáte mega sněhové nadílky, kterou vytvoříme pomocí sněhových děl, vše doplněné velkým ventilátorem pro pořádnou fujavici.Sněhových vloček se tak dočkáte po celém klubu.

Pěnová párty

Pomocí velkého pěnového děla zahalíme celý klub do hektolitrů husté pěnové nadílky. Pěna je zdravotně nezávadná a na obleku nezanechává žádné stopy. Na pěnové párty doporučujeme podávat nápojev plastových kelímcích (ne ve skle), předejde se tak nepříjemným úrazům.

Aqua párty

Oblíbená akce, kdy na místo konání dovezeme bazén různé velikosti, sestavíme, naplníme vodou, poté se v něm návštěvníci mohou vyblbnout a schladit z tanečních kreací. Bazén se také hodí na akce typu Miss Mokré tričko, apod...

Konfetová párty

Novinková párty,kdy za pomoci mega vzduchového děla či obřího ventilátoru bude tisíce mini konfetek létat všude kolem návštěvníků po celém klubu (obdoba Popcorn párty).

Popcorn párty

Úspěšná párty, na které mezi lidi pomoci fukaru,děl nebo turbo ventilátoru ládujeme hromadu popcornu. Vše je doplněno také sladkým popcornem k jídlu. Počet litrů popcornu dle přání zákazníka.

Narozeninová párty

Slavíte nějaké významné jubileum nebo jen tak nějaký úspěch či vítězství a chcete uspořádat mejdan, raut, večírek, ale nevíte jak na to? Od toho jsme tady, mejdan uspořádáme. Přijedeme 
a místo konání vyzdobíme řetězy, fáborky, balónky, lampióny, dále dovezeme slavnostní 

blbůstky (frkačky, trumpetky, řehtačky, čepičky apod...), neopomeneme pak ani konfetové ohňostroje, fontány, venkovní ale i vnitřní ohňostroj, pyro efekty,vše dle přání zákazníka. Na přání možno i osvětlit, ozvučit a odehrát akci našim djem.

Bublinková párty

Jedinečná párty, kdy za pomocí několika BUBBLE MACHINES vytvoříme tisíce bublin, poletujících po celém klubu či místě konání akce. Celou párty doplňíme také menšími bublifuky pro aktivní zapojení návštěvníků.