Freddie Mercury talk show

Každý z nás by určitě chtěl alespoň na chvilku zažít "minutu" slávy, nahlédnout do světa, který nemusí mít žádné zábrany, kde se člověk nemusí za ničím ohlížet. Všechno má ale svou daň. V tomto případě je to život bez soukromí v hledáčku fotografů a médií. Trnitá cesta plná zklamání a mnoho dalšího co patří k cestě za úspěchem. 

Freddie Mercury byl, je a bude jedna z nejpůsobivějších hudebních ikon na celém světě. Freddie Mercury talk show je možnost jak do tohoto světa nahlédnout a dozvědět se mnoho informací a to přímo od člověka který byl Freddiemu nejblíže. Peter Freestone byl po jeho boku 12 let a to právě v největším Freddieho kariérním vrcholu.

Dozvíte se jak se nahrávaly největší světvoé hity, jak se psaly, co obnášely přípravy na turné, jak vypadaly bujaré večírky a mnoho dalšího. Tato talk show Vás nechá proniknout do osobního života rockového krále a tak se stane i velmi silnou motivací pro Vaše životní kroky.

Talk show je prezentovaná v anglickém jazyce. V případě potřeby je možné zajistit přímý překlad a prezentaci v ceském jazyce.